Stażysta w Zespole Baz Danych Sybase

Katowice, Nr ref. ISP/PR/5

Główne zadania na stanowisku:

  • Instalacja, konfiguracja, administracja bazami danych SAP Sybase ASE, Replication Server
  • Monitorowanie efektywności działania baz danych
  • Rozwiązywanie problemów z zakresu technologii SAP Sybase (ASE, Replication Server)
  • Wdrażanie skryptów Unix
  • Wykonywanie kopii baz i przywracanie danych
  • Udział w międzynarodowych projektach z klientami w Grupie ING

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Umiejętność szybkiego uczenia się, samo inicjatywa
  • Zaangażowanie, otwartość, komunikatywność
  • Energia i pasja

 Oferujemy:

  • Obycie praktyk płatnych w strukturach międzynarodowej korporacji, w zespołach doświadczonych administratorów IT
  • Możliwość uzgodnienia terminu praktyk
  • Kontakt z nowoczesnymi technologiami
  • Udział w międzynarodowych projektach IT
  • Praktyki w rozwijającym się obszarze biznesowym

Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie e-maila) na adres kariera@ingservicespolska.pl.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zamknij