Network Operational Center Specialist

Katowice, Nr ref. ISP/DSB/PJ/SIA/109

Główne zadania na stanowisku:

  • Monitorowanie ruchu sieciowego pod kątem zagrożeń oraz anomalii
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych
  • Ocena ryzyka wykrytych zagrożeń oraz ich wpływu na aplikacje i infrastrukturę IT
  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie wdrażania wymogów i standardów bezpieczeństwa IT
  • Rozwój i testowanie monitoringu bezpieczeństwa
  • Uczestnictwo w projektach mających na celu rozwój narzędzi do wykrywania incydentów na poziomie systemów, aplikacji oraz sieci
  • Raportowanie wykrytych zagrożeń
  • Okazjonalne podróże służbowe
  • Praca w systemie 24/7

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe – preferowany profil IT
  • Dobra znajomość zagadnień sieciowych
  • Specjalistyczna wiedza dotycząca bezpieczeństwa IT z zakresu jednej z następujących dziedzin: bazy danych (Oracle, SQL), systemy operacyjne (Unix/Linux, Windows), sieć
  • Doświadczenie w analizie zagrożeń występujących w infrastrukturze IT
  • Umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji
  • Zdolności analityczne
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność pracy w grupie

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Umiejętność zarządzania ryzykiem operacyjnym
  • Certyfikaty IT Security: CISSP, CISM, CISA.
  • Certyfikat CCNA, CCNP
  • Doświadczenie w pracy z narzędziem SIEM (w szczególności HP ArcSight)
  • Znajomość bezpieczeństwa IT

 Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie e-maila) na adres kariera@ingservicespolska.pl.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zamknij