Specjalista IT – sieci komputerowe

Katowice, Nr ref. ISP/DSB/GCOB/WK/158

Główne zadania:

  • Administracja zaawansowaną siecią komputerową
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych przez firmę na rzecz jej klientów

Wymagania:

  • Wiedza i doświadczenie zawodowe z Sieci Komputerowych:
    • Znajomość urządzeń sieciowych, np.: firewall, load balancer, router, switch

    • Znajomość konfiguracji i rozwiązywania problemów z zagadnień warstwy 2(m.in. VLAN, LACP) i warstwy 3 (m.in. EIGRP, OSPF, BGP)

    • Podstawowa wiedza z zakresu VPN, QoS

    • Wiedza na poziomie certyfikatu Cisco CCNP R&S
  • Znajomość zagadnień z dziedziny bezpieczeństwa sieci komputerowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym (w mowie i piśmie)
  • Gotowość do służbowych wyjazdów zagranicznych
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność organizacji pracy własnej
  • Dokładność, sumienność, odpowiedzialność
  • Nastawienie na realizację celów
  • Gotowość do pełnienia dyżurów

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość protokołów multicastowych lub gotowość do szybkiego przyswojenia niezbędnej wiedzy: IGMP v3, PIM, MBGP, MSDP, RMTP, RPF

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie e-maila) na adres kariera@ingservicespolska.pl.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zamknij