Unix (aix, solaris,rhel)- System Specialist L1/L2

Katowice, Nr ref. ISP/DZU/MCR/SK198

Główne zadania na stanowisku:

  • Rozwiązywanie incydentów i problemów IT związanych z funkcjonowaniem aplikacji i systemów IT z poziomu linii komend oraz dedykowanych narzędzi
  • Wykonywanie operacji IT w systemach i aplikacjach w Grupie ING
    Instalowanie zmian w systemach informatycznych: systemy operacyjne, bazy danych, sieci komputerowe
  • Realizacja planów typu Disater Recovery
  • Obsługa aplikacji narzędziowych typu ITSM, monitoirng IT
  • Wykorzystywanie w codziennej pracy dedykowanych aplikacji automatyzujących obsługę operacji IT
  • Udział w międzynarodowych projektach dla firm - klientów z grupy ING – transfer usług
  • Praca w trybie 3 zmianowym

 Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (min. B2)
  • Ogólna wiedza z zakresu technologii IT
  • Wiedza na poziomie dobrym (min. na poziomie 2 linii wsparcia i administracji daną technologią) z zakresu systemów operacyjnych UNIX (AIX, SOLARIS, RHEL)
  • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji i radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Wykształcenie wyższe techniczne (ew. student)

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikaty poświadczające znajomość technologii IT
  • Znajomość w/w technologii w stopniu zaawansowanym

 Oferujemy:

  • Wynagrodzenie rynkowe na odpowiednim poziomie zależnie od umiejętności
  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji ING
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne z obszaru obsługiwanych technologii
  • wyjazdy zagraniczne
  • Wysoką kulturę pracy oraz bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Pakiet dodatkowej opieki medycznej
  • Atrakcyjne benefity płacowe (rynkowe uposażenie, premia) oraz pozapłacowe (np. pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)
  • Niezbędne narzędzia do pracy (Notebook, smartphone, dostęp do internetu mobilnego)

Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie e-maila) na adres kariera@ingservicespolska.pl.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zamknij