Cyber Security Defender (Middleware)

Katowice, Nr ref. ISP/DSBIT/DCS/AD/219

Główne zadania na stanowisku:

  • Udział w projektowaniu nowych i rozwoju istniejących środowisk IT
  • Analiza, opiniowanie i ciągłe udoskonalanie konfiguracji systemów opartych o serwery aplikacyjne takie jak Apache, Jboss, Tomcat, Websphere i inne
  • Czynny udział w procesie budowy i automatyzacji systemów wykrywania incydentów bezpieczeństwa
  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami w obszarze wdrażania rozwiązań IT
  • Ścisła współpraca z zespołami PT celem opracowania skutecznych mechanizmów zabezpieczeń (zgodnie z koncepcją purple team)
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie bezpieczeństwa IT dla administratorów oraz zespołów świadczących serwisy z dziedziny bezpieczeństwa IT
  • Prowadzenie kompleksowych technicznych analiz ryzyka oraz kontroli istniejących mechanizmów zabezpieczeń
  • Udział w międzynarodowych projektach realizowanych przez firmę na rzecz jej klientów
  • Analiza zdarzeń i incydentów bezpieczeństwa IT

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość zagadnień z zakresu zarządzania systemami operacyjnymi klasy Linux/Unix
  • Zaawansowana wiedza z zakresu przynajmniej jednej z podanych technologii: IBM WebSphere, Redhat JBoss, Oracle Fusion Middleware, Apache HTTP Server, Apache Tomcat
  • Znajomość języków skryptowych (np. bash, python, perl i inne)
  • Znajomość technologii Active Directory oraz środowisk serwerowych Windows 2008/2012
  • Język angielski na poziomie dobrym (B2)
  • Proaktywność w działaniu

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie we wdrażaniu i utrzymaniu systemów informatycznych
  • Znajomość języków programowania: Java, ASP.NET, PHP
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem systemów IT
  • Certyfikaty Red Hat, SuSE, CompTIA, LPI i pokrewne
  • Znajomość jednej z poniższych technologii: IBM WebSphere MQ, Tibco,  IBM Tivoli Access Manager, Oracle Application Server
  • Znajomość metodologii COBIT, ITIL.
  • Certyfikaty poświadczające umiejętności branżowe

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę w młodym i energicznym zespole
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie e-maila) na adres kariera@ingservicespolska.pl.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zamknij