Solutions Architect

Katowice, Nr ref. ISP/DRB/AR/224

Główne zadania na stanowisku:

  • wprowadzanie zmian w architekturze i nowych rozwiązań technologicznych
  • testowanie rozwiązań w ramach Proof of Concept
  • projektowanie architektury systemów informatycznych i infrastruktury IT
  • utrzymanie relacji z kluczowymi dostawcami rozwiązań
  • udział w międzynarodowych projektach informatycznych realizowanych w Grupie ING

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne
  • Doświadczenie w projektowaniu rozwiązań IT dla klientów
  • Doskonała znajomość produktów i narzędzi Redhat lub doświadczenie z inną dystrybucją Linux OS
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów
  • Innowacyjność i kreatywność
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętności pracy w zespole

Mile widziane:

  • Znajomość: Baz danych tj. Cassandra, MongoDB, Neo4J, Oracle
  • Serwerów aplikacyjnych i mikroserwisów: Apache, Tomcat, JBoss, NGNIX, Docker
  • Systemów BigData: Hadoop, ELK, Spark
  • Systemów messaging: Kafka, RabitMQ
  • Systemów CD/CI: Pupper, Ansilble, Jenkins, Bamboo, GitLab

 Oferujemy

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie e-maila) na adres kariera@ingservicespolska.pl.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zamknij