Web Pentester (Audytor Zabezpieczeń Aplikacji Webowych)

Katowice, Nr ref. ISP/DSB/ŁM/150

Główne zadania na stanowisku:

  • Wykonywanie testów bezpieczeństwa aplikacji biznesowych lub infrastruktury IT.
  • Ocena ryzyka wykrytych podatności oraz ich wpływu na aplikacje i infrastrukturę IT.
  • Współpraca ze specjalistami i ekspertami IT w zakresie wdrażania wymogów i standardów bezpieczeństwa IT.

 Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość zagadnień bezpieczeństwa na poziomie technicznym.
  • Dobra znajomość mechanizmów powstawania luk w aplikacjach webowych tj. SQL Injection, Cross-Site Scripting i innych zamieszczonych na liście OWASP Top 10 Vulnerabilites.
  • Umiejętności w zakresie wykorzystania wykrytych podatności.
  • Znajomość zagadnień związanych z powstawaniem luk bezpieczeństwa i ich przeciwdziałaniem na poziomie aplikacji oraz infrastruktury IT.
  • Znajomość zagadnień kryptografii .
  • Język angielski na poziomie dobrym (w mowie i w piśmie).

 Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikaty poświadczające zawodowe kompetencje i wiedzę.
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku pentester, security expert.
  • Umiejętność pracy w reżimie projektowym.
  • Doświadczenie związane z pracą w międzynarodowym środowisku.
  • Samodzielność, sumienność oraz dobra organizacja pracy.
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych)

Prosimy o przesłanie CV (wraz z podanym numerem referencyjnym w temacie e-maila) na adres kariera@ingservicespolska.pl.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Zamknij